Ukázky z knihy

rozdelovac copy

 

Ukázka 1: Úvodní slovo

 

V průběhu života každý dojde postupně k závěru, že zdraví je skutečně to nejcennější, co máme. Čím dříve nám tento fakt dojde, tím větší šanci máme svoje zdraví v co nejvyšší míře ovlivnit. Naše tělo je ovšem velice přizpůsobivé a má silné samoléčebné účinky, které je možné podpořit v jakémkoliv věku. Nikdy není pozdě začít se zajímat více o své zdraví.

Nicméně pouhý zájem o zdraví nestačí. Je třeba se také aktivně zapojit a vyvinout určitou snahu. A to je hlavní kámen úrazu. Většina lidí nemá v dnešní rychlé moderní době dostatek času na to, aby si našla čas sama na sebe. Běžné programy pro zlepšení zdraví vyžadují každý den hodinu sportu, dodržovat speciální stravovací režimy či pořídit si „zázračné“ a ne zrovna levné preparáty. Proto běžné snahy o navrácení ke zdraví v reálném životě u mnohých selhávají.

Co kdybych vám však řekl, že pro zlepšení vlastního zdraví zase tak moc úsilí a času zapotřebí není? Že není nutné kupovat speciální předražené a nefunkční preparáty? Že lze pár jednoduchými a dostupnými kroky bez většího úsilí efektivně posílit Vaše zdraví a vyřešit tak mnohé zdravotní potíže? Je to skutečně možné! Není podstatné, jestli máte dobrou fyzičkou, či kolik je vám let. Snadné kroky ke zdraví jsou dostupné úplně každému, kdo chce dosáhnout změn ve vlastním životě. Bez dalších finančních výdajů a s minimem investovaného času!

Jak to že vím, že následující doporučení skutečně fungují? Protože nejsem autor teoretik, ale práci s lidmi se věnuji již 10 let. V rámci léčení lidí jsem zjistil, že každý reaguje individuálně a různé metody mohou pomoci v různých případech. Z léčebných metod pracuji s kyvadlem a energií, studoval jsem homeopatii, léčbu minulými životy či reflexní terapii. Zároveň jsem však postupně z různých studovaných metod a technik zjistil, že existují jednoduché cviky a doporučení, které fungují vždy a významně pozitivně posouvají kvalitu života. Efektivitu doporučení mám tedy ověřenou v praxi a chci, aby se o nich mohlo dozvědět co nejvíce lidí.

Proto vznikla tato kniha, kterou vypouštím do světa v elektronické podobě skrze internet jako eknihu, která je snadno dostupná pomocí několika kliknutí na internetu. Každý, kdo chce vylepšit své zdraví, má k dispozici jednoduché a funkční tipy. Informace v knize mohou využít lidé vytížení i ti s různými omezeními. Není zde tedy prostor pro výmluvy, proč konečně nezlepšit své zdraví. Pokud v plné míře využijete informace v této knize, dosáhnete trvalých výsledků. Budete se cítit nabití energií, omládnete, aktivujete samoléčebné schopnosti organizmu a ze života budete mít větší radost.

( … )

 

Ukázka 2: O zdraví


Lékaři klasické medicíny vnímají lidské tělo obvykle jako fyzický objekt z orgánů, svalů a kostí. Ví, jak co v těle proudí a jak každý orgán funguje. Dokáží vysvětlit většinu mechanicko-chemických procesů, ale přesto nedokáží odpovědět na některé palčivé otázky fungování lidského těla. Například odkud přesně se berou naše myšlenky a co je zdrojem vědomí. To, že se většina lékařů specializuje jen na některou dílčí část lidského těla podporuje fakt, že se vůbec nesnaží vnímat lidskou bytost jako komplexní celek, ve kterém vše souvisí se vším. A že lidské tělo není jen hromadou masa, ale že je pouze schránkou pro jemnější nesmrtelnou energii, zvanou duše. Ta je zdrojem vědomí, tedy jádrem života v této fyzické realitě.

Naše duše je napojená na zdroj životní energie, která vyživuje naše fyzické bio-energetické tělo. Přestože životní energii či vitalitu neumíme dnešními přístroji vědecky změřit, její existenci pozorovaly národy na všech kontinentech a dostala různá označení – Číňané ji říkají čchi, Japonci ki, jogíni prána či třeba Rusové bioplasma. Pokud dokážeme naplno přijímat energii, jsme psychicky v pohodě, silní a zdraví.

Nicméně vlivem životního stylu a odtržení lidstva od přirozených procesů se v průběhu života schopnost přijímat životní energii rychleji či pomaleji snižuje. Obrazně řečeno se zanáší trubky, které energii z okolního světa přijímají a přenáší v našem těle.

Jestliže naše tělo nemá dostatek životní energie, začínají se projevovat nemoci. Čím větší oslabení vitality, tím závažnější potíže se objevují. Dobrá zpráva je, že pokud dokážeme hladinu životní energie zvýšit, organismus aktivuje své automatické samoléčebné schopnosti a zdravotní potíže postupně odeznívají. A přesně toto se bude dít při aplikování doporučení v této knize.

( … )

 

Ukázka z eknihy Snadné kroky ke zdraví

 

Získejte eknihu na email za zaváděcí cenu 320 Kč! Pokud se rozhodnete naplno využít informace v knize, již žádné další investice do zdraví nebudete potřebovat!

platba kartou

Jak zaplatit kartou přes PayPal?
Nebo objednejte a zaplaťte převodem.

ZPĚT